| | |
| SZef | 21.02.2012 23:56:17 |


Grupa: U¿ytkownik
Lokalizacja: ¯ary
Posty: 1012 #872649 Od: 2012-2-6
| Tu dajemy jakieœ kawa³y
_________________ Moje gg 39639292 ME GUSTA Szerokoœci, przyczepnoœci i pozdrowienia:D |
| | |
| Electra | 23.06.2026 14:31:44 |

 |
|
| | |
| Ziolo | 22.02.2012 00:02:23 |

Grupa: U¿ytkownik
Lokalizacja: Rzepin
Posty: 262 #872661 Od: 2012-2-6
U¯YTKOWNIK ZABLOKOWANY | Pare kawa³ów o Hanii Mostowiak * na zawsze w naszej pamieci
-Puk, puk -Kto tam -Na pewno nie Hania
***
Lucjan: I co zd¹¿y³aœ ? Barbara: Tak ju¿ kartony roz³o¿one
***
Dlaczego Hanka mia³a wypadek? Bo spud³owa³a. 
***
Jaka jest ulubiona stacja telewizyjna Hanki? Cartoon Netwoork.
***
Pamiêtaj, nie znasz godziny... ani pude³ka!
***
"Nie dla kartonów przy drogach!" "¯¹damy komisji œledczej w celu wyjaœnienia œmierci Hanki" "Moje ¿ycie zmieni³o siê od œmierci Hanki Mostowiak" _________________ Pofracam!
|
| | |
| Ziolo | 22.02.2012 00:06:02 |

Grupa: U¿ytkownik
Lokalizacja: Rzepin
Posty: 262 #872666 Od: 2012-2-6
U¯YTKOWNIK ZABLOKOWANY | Polak, Czech i Rosjanin stoj¹ przed jaskini¹. Czech przeszed³, wraca ca³y pogryziony. Rosjanin przeszed³, te¿ ca³y pogryziony. A polak przeszed³ bez najmniejszego zadrapania. Czech i Rosjanin pytaj¹ siê Polaka jak on to zrobi³??? Polak odpowiada: - Zabi³em jednego nietoperza i reszta posz³a na pogrzeb.
Blondynka pokazuje brunetce swoje nowe mieszkanie. - Urz¹dzi³am je wed³ug w³asnej g³owy – mówi z dum¹. - Aha, to dlatego jest takie puste.
Pani daje zadanie domowe Jasiowi za karê bo Ÿle siê odzywa³ na lekcji, mia³ napisaæ zdanie ze s³owem piêknie. Jasiu czyta na drugi dzieñ. - Wczoraj moja siostra wróci³a z imprezy pijana i mówi do ojca, - Jestem w ci¹¿y! Tata na to, - Piêknie kur… Piêknie
Przyje¿d¿a babcia do Jasia i mówi: - Wnusiu jakiœ ty do mnie podobny Rozp³akane dziecko biegnie do mamy i krzyczy - mamusiu babcia mnie straszy! _________________ Pofracam!
|
| | |
| Patryk | 21.03.2012 10:36:07 |
Grupa: U¿ytkownik
Posty: 13 #898999 Od: 2012-3-21
| Wiecie Czemu blondyka przykleja plaser nicorret na scanie ?
ZEBY MNIEJ PALILA DDD |
| | |
| kosa99 | 01.04.2012 19:20:19 |

Grupa: U¿ytkownik
Lokalizacja: Œwidwin
Posty: 168 #909035 Od: 2012-2-6
| Œredniowieczny rycerz sk³ada³ siê z: g³owy, zbroi i konia, który stawa³ na ka¿de zawo³anie. xD
Rodzina je spokojnie obiad, a¿ tu nagle wpada Jasiu i drze siê: - Mamo, babciu, siostro, Tatuœ siê powiesi³ na poddaszu. Wszyscy rzucaj¹ ³y¿ki i talerze i pêdza po schodach na górê, a Jasiu spokojnie: - Prima aprilis... No to wszyscy wielkie "UFFFFF"... A Jasiu koñczy: - ... w piwnicy... |
| | |
| SZef | 01.04.2012 20:56:15 |


Grupa: U¿ytkownik
Lokalizacja: ¯ary
Posty: 1012 #909232 Od: 2012-2-6
| Walka Adamek vs Go³ota Trener Go³oty rozmawia z nim po walce - ale ¿eœ w 3. rundzie go wystraszy³. Go³ota na to: - czym A trener: - myœla³ ¿e ciê zabi³ XD _________________ Moje gg 39639292 ME GUSTA Szerokoœci, przyczepnoœci i pozdrowienia:D |
| | |
| Electra | 23.06.2026 14:31:44 |

 |
|