Problem z zapisem
witam otóż dziś jechałem trasę do Florenz dojechałem zapisałem grę wyłączyłem i teraz mam problem bo nie mogę tego zapsu odpalić ani nawet automatycznego zapisu też ni idzie odpalić ponieważ gra się zawieszasmutny zostały mi 2 trasy do końca rozpiski.


  PRZEJDŹ NA FORUM