Urodziny
Tu wpisujemy kiedy mamy urodziny czyli jak np ja będę miał np jutro urodziny to piszę że mam urodziny i wszyscy składamy życzenia bardzo szczęśliwy
Zapraszam


  PRZEJDŹ NA FORUM