Wymiana oleju
Siemka.
W mojej Scanii przyszedł czas na zmiane oleju.Zglaszam tutaj poniewaz jest ona uzywana i ma u mnie ok.30k km.Prosze zrobić duzy przegląd.


  PRZEJDŹ NA FORUM