Kontrakty
W tym temacie podpisujemy kontrakty. Kontrakty trwają 2 tygodnie lub 1 miesiąc. Kontrakty proszę podpisywać w tym poście. Szefostwo może się zwolnić kiedy chce bez żadnych konsekwencji i nie musi podpisywać kontraktu gdyż jego kontrakt nigdy nie wygasa (czas nieokreślony).

Wzór podpisania kontraktu:
Ja niżej podpisany [nick] oświadczam iż chciałbym podpisać kontrakt z firmą SM Logistic na okres 2. tygodni/1. miesiąca. Oświadczam iż zapoznałem się z regulaminem firmy i poniosę wszelkie konsekwencje zerwania kontraktu.


Wzór przedłużenia kontraktu:
Ja niżej podpisany [nick] oświadczam iż chciałbym przedłużyć kontrakt z firmą SM Logistic na okes 2. tygodni/1. miesiąca. Poniosę wszelkie konsekwencje zerwania kontraktu.


Kontrakty i czas ich trwania:
Nick| Termin kontraktu (od kiedy do kiedy)

Trucker|Czas nieokreślony

Tomasz|Czas nieokreślony
kjakub|22.09-22.10


  PRZEJDŹ NA FORUM